fbpx

briton

Натяжні стелі – що це таке?
натяжной потолок украина Натяжна стеля від виробника, натяжні стелі і комплектуючі, доставка по Україні монтаж у Хмельницькому

Натяжні стелі – що це таке?

У наші дні багато людей постійно плутаються в натяжних і підвісних моделях стель. Більшість з них вважає, що між даними конструкціями немає ніякої різниці. Тим не менш, це не так – обидва види стелі досить сильно відрізняються між собою, як по комплектації, так і по експлуатації полотна. Що ж являють собою сучасні натяжні види стель?

Натяжна стеля – це довгі широкі смуги, які натягують на стельову поверхню і закріплюють за допомогою бічних граней. Як матеріал даних смуг використовують плівку ПВХ, яка і створює поверхню всієї натяжна конструкції. При виборі будь-якого натяжної стелі слід строго враховувати габарити стельової поверхні, так як плівка підбирається саме по довжині і ширині кімнати.

ПВХ плівка досить тонка – її товщина складає всього 0,18 міліметрів, тому даний вид стелі можна встановлювати в будь-якому, навіть низькому приміщенні. Важливо відзначити, що монтаж даного типу стелі можна досить легко провести, так як технологія установки цієї конструкції зрозуміла навіть звичайній людині. Однак краще довірити майбутній монтаж фахівцям своєї справи, так як вони знають всі нюанси і тонкощі майбутньої роботи.

Конструкція сучасних натяжних стель містить в своїй комплектації не тільки тонку плівку, але бордюри, на яких кріпиться освітлення і закріплюють кінці плівки. Найчастіше вони складаються з пластика. Зазвичай вони продаються комплектом на замовлення, так як габарити стелі кожного приміщення різні.
Сьогодні вибір натяжних стель просто величезний, тому ви запросто зможете знайти для себе цікавий варіант. Кожна модель стелі відрізняється від інших не тільки виробником, а й ціною, комплектацією, наявністю освітлення і так далі.

Як було сказано раніше, основною будь-якого натяжної стелі є ПВХ плівка, завдяки якій можна створювати найрізноманітніші форми поверхні по самим оригінальним дизайнерським задумом. Фактура натяжної стелі також може бути різна в залежності від інтер’єру приміщення: ви можете вибрати матову поверхню, глянсову, металеву, а також незвичайне покриття, що імітує небо, мармур, замшу і багато іншого.

Кожна фактура має власний дизайн і відтінок, тому ви запросто зможете знайти незвичайний і сучасний стелю для своєї квартири.

Варто відзначити, що робити монтаж натяжних стель можна практично у всіх приміщення будинку – у вітальні, дитячій, спальні, кухні і навіть передпокої. Завдяки йому будь-яку стелю придбає сучасний вигляд і значно змінитися.

Copyright © 2021 Натяжні стелі Briton

Графік роботи:
Пн-Пт: 9:00-18:00

Сб: 9:00-17:00

Дилерам: (093) 929-89-49

Замір та монтаж: (097) 050-05-50

Email: briton.com.ua@ukr.net

Адреса: Хмельницький,
вул.Зарічанська, 8