fbpx

briton

Переваги і недоліки натяжних стель – відгук клієнта
НАТЯЖНОЙ ПОТОЛОК В ДОМ Натяжна стеля від виробника, натяжні стелі і комплектуючі, доставка по Україні монтаж у Хмельницькому

Чому я вибрав натяжні стелі, і що в них сподобалося, а що не дуже?

Існує дуже багато видів натяжних стель – більше 300 видів, і всі вони відрізняються по міцності, довговічності і технічним характеристикам.

Почну з плюсів – їх більше:

+ Думаю всім відомо, що натяжні стелі дуже рівні і гладкі, і вже тільки тому виглядають красиво в будь-якому варіанті виконання, в якому завгодно приміщенні.
+ Витримують натяжні стелі до 100 літрів рідини на квадратний метр своєї поверхні, що теж – чималий плюс в багатоповерховому будинку.
+ Для кожного приміщення можна підібрати певний вид полотна, текстури, а так само кольору або зображення, в тому числі і фото! Наприклад: для кімнати, де мешкають діти, натуральне полотно з тканини зробить перебування в цьому приміщенні безпечним навіть для немовлят, а різнокольорові, з красивими зображеннями полотна, зроблять кімнату цікавою, і створять атмосферу для нових відкриттів.
Або сатиновий натяжна стеля, що складається з декількох рівнів, з кольором підібраним під кухонний гарнітур, відмінно доповнить і завершить загальний дизайн кухні. Загалом, придумати і втілити можна практично будь-яку фантазію, залежить від ціни проекту і вашої уяви.
+ До речі, звернувши увагу на агресивне середовище на тій же кухні, за такою стелею легко доглядати – всього лише протерши його вологою ганчіркою. Позбутися можна від таких забруднень, що не змиєш з будь-якого іншого стелі.
+ На відміну від гіпсокартону, або інших варіантів покриття, натяжна стеля не потребує постійної реставрації. Він прослужить вам дійсно довго, тому що на ньому немає, і не утворюється тріщин і подряпин – «підступних» складальників пилу і бруду.
+ А завдяки великому вибору матеріалів, різних текстур, і можливості накладення фотодруку на полотна, з натяжними стелями можна втілити навіть самі трудновообразімие ідеї вашого інтер’єру.

Тепер про мінуси.
– Ширина полотен цих стель досягає 5,5 метра, і якщо ширина приміщення більше, то шов в будь-якому випадку буде присутній. Але товщина цього шва становить всього 0.2 мм, і завдяки цьому він практично непомітний. А вже якщо стеля не однотонний, то його просто не видно. Тому за мінус практично не вважаю.
– Запах. Давайте згадаємо, коли ви купували новий килим або щось з меблів, то якийсь час в квартирі зберігався запах вашої покупки. Натяжна стеля теж не виняток і має свій, хоч і не сильний, але все-таки «аромат». У нормі у натяжних стель він тримається від півтори доби до півтора тижнів. Своєрідний запах також є і у тканинних стель. І, незважаючи на те, що вони не піддаються нагріванню, ледве вловимий гірцізм має місце бути. Притому, чим більше площа натягується полотна, тим довше він буде вивітрюватися (залежить ще і від проветриваемости приміщення). У 90% випадків покупець перестає відчувати його на 3-5 день після установки.
– З безлічі організацій, що пропонують зараз натяжні стелі, приблизно 70 відсотків – це сезонні продавці, які працюють в період «весна-літо» і виготовляють полотно кустарним способом. Для цього вони пристосовують гаражі або підвальні приміщення. А головне, що за європейську якість видаються полотна з дешевих матеріалів, до яких немає жодної довіри. Такі «твори» частіше за все не призначені для установки в житлових приміщеннях, з цього звертався в “Брітон”, компанія яка працює вже не один рік на ринку України і викликає довіру.

На нормальному виробництві як у “Брітон” матеріал проходить регулярну сертифікацію, і повинен бути екологічним та абсолютно безпечним для здоров’я.

висновок:
У підсумку я порівняв плюси і мінуси, і зробив висновок, що натяжна стеля при правильному підході (вибір макета, якості матеріалу та монтажників з руками з потрібного місця) – зможе догодити практично будь-кому, навіть самому витонченому здобувачеві, головне підійти до цього творчо!

Середюк К. В.

Copyright © 2021 Натяжні стелі Briton

Графік роботи:
Пн-Пт: 9:00-18:00

Сб: 9:00-17:00

Дилерам: (093) 929-89-49

Замір та монтаж: (097) 050-05-50

Email: briton.com.ua@ukr.net

Адреса: Хмельницький,
вул.Зарічанська, 8