Натяжна стеля

потолки натяжные Натяжна стеля від виробника, натяжні стелі і комплектуючі, доставка по Україні монтаж у Хмельницькому

Якщо вас замучив нескінченний ремонт стелі, ви втомилися усувати дефекти, вирівнювати стелю, то цей вид ремонту стелі для вас! Швидко, зручно, красиво, а найголовніше, можна забути про розчини, вапні і т.д. Використовують натяжні стелі зараз як в побутових приміщеннях, так і в виробничих, громадських (ресторани, магазини і т.д.). Це не дивно, розглянемо явні «плюси».

Переваги натяжної стелі:
* Можливість реалізувати будь-яку творчу ідею.
* Величезна колірна гамма, великий вибір матеріалу від різних виробників.
* Висока міцність полотна.
* Вологостійкість! Якщо вас заллють сусіди зверху, ваш стеля просто врятує ваші меблі та килими, він здатний утримувати досить велику кількість води.
* Екологічно чистий матеріал.
* Повна відповідність всім вимогам пожежної безпеки.
Можна і далі перераховувати, але і цього мабуть достатньо, щоб зробити свій вибір. Ми не будемо зупинятися на виробниках, відмінностях, цінах, бо надовго відійдемо від самого монтажу, вам вирішувати, що вибрати, все залежить від смаку і товщини гаманця.

Отже, розглянемо монтаж на прикладі звичайної кімнати, а ви вже вирішите, будите робити це самі, або, все – таки, зверніться за допомогою до фахівців. Не забувайте, що вам знадобиться теплова гармата, без неї ніяк!

Монтаж натяжної стелі поетапно:
1.Замер приміщення.
Необхідно дуже точно заміряти приміщення, тому що вам треба замовити полотно за розміром (монтаж ваш, але полотно на фірмі, яку ви виберете), по периметру приварюється «гарпун» – профіль з пластику, за допомогою якого полотно кріпитися до багета (простіше кажучи – це профіль по периметру кімнати, що кріпиться до стіні).

2. Розмітка і кріплення багета.
Для розмітки беремо рівень і знаходимо базовий кут (це найнижчий кут в приміщенні) на відстані 1-2 см робимо позначку і проводимо лінію по периметру кімнати, якщо будуть вбудовані світильники, лінія проводиться на відстані 7-10 см.
Купивши багет, ви вже побачили, що в ньому є готові отвори, їх ми використовуємо для кріплення багета до стіни за допомогою саморізів або дюбелів. Думаю зрозуміло, що кріпимо багет по розміченій лінії по всьому периметру.

3. Натягування полотна.
Перш ніж приступити до натяжки, за допомогою теплової гармати прогрійте приміщення приблизно до 40 градусів. Підготуйте полотно, акуратно розмотавши його, якщо це ПВХ плівка, не тримайте близько до теплової гармати!

3.1. Монтаж полотна з ПВХ плівки.
В даному випадку починаємо монтувати з базового кута, потім закріплюється плівка в кутку по діагоналі. Після цього, відповідно, в останніх кутах. Отже, закріпивши плівку в усіх кута, спокійненько рухаємося від кутів до центру бічних сторін. Пам’ятайте, що при монтажі плівки, вона повинна бути прогріта до 60 градусів.
3.2. Монтаж полотна з тканини.
Тут вже все навпаки, спочатку закріплюємо тканина в середині бічних сторін, рухаємося від середини до кута з кроком приблизно 30-50 см, закладаючи тканину в багет. До самих кутів доходити не потрібно, це в найостаннішу чергу! Тепер проходимо ще разок по всьому периметру і заправляємо в багет ті частини полотна, які ще не захопили, при цьому натягуємо тканину, намагаючись уникнути появи зморшок. Закріплюємо тканину в кутах. Готово! Ура!

Що робити, якщо зморшки все-таки вийшли? Цю біду спробуємо виправити.
– беремо будівельний фен
-подносім до нещасливого місця на відстані приблизно 15 см
-совершаем кругові рухи до отримання потрібного результату
-Будьте обережні, не перемудрили, щоб не перегрілася тканину, вона може пожовтіти!

До речі, тканинні полотна можна фарбувати! Для цього підійдуть акрилові фарби. А далі все залежить від вашої фантазії, хочете – хмари, хочете – зірки і т.д.
Закінчивши монтаж натяжної стелі, вставте декоративні заглушки, скроющіе кріплення стелі.

кріплення люстри
1. Намічаємо точку кріплення світильника.
2. Заготовлюємо заздалегідь пластикове кільце, у якого діаметр повинен бути трохи менше, ніж діаметр декоративної накладки люстри.
3. Кільце приклеюємо до полотна так, щоб точка кріплення світильника збіглася з центром кільця.
4. Після висихання клею, прорізаємо дірку під люстру
5. Вішаємо люстру на гак звичайним шляхом.
От і все. Вітаємо Вас! Ми підійшли до фіналу.

Стеля готова, люстра висить, вам подобається? Сподіваємося, що так.