fbpx

Команда професіоналів для втілення ваших ідей

25 Бер by admin

Команда професіоналів для втілення ваших ідей

Вам подобаються натяжні стелі і напевно не раз замислювалися, як натягнути натяжнe стеля? Тут відповідь проста звертайтеся в компанію BRIТON, оформіть замовлення натяжної стелі, а наша команда професіоналів виконає Ваше замовлення швидко і якісно.

Чи можливо своїми силами монтувати натяжні стелі? Вважаю, що так – більш того, тут немає зовсім нічого складного, як багато хто вважає. Але ось перед тим, як ми почнемо конкретно описувати порядок дій, визначимося якщо у Вас відповідні знання та навички, плюс один-два умілих помічника, так само при установці натяжної стелі важливо мати відповідні інструменти та обладнання, а також зайвий час. Якщо вище перерахованого у Вас немає, то радимо все ж замовити бригаду з монтажу натяжних стель – це буде дешевше, швидше і якісніше!

Що ж собою являє монтаж натяжної стелі?

Отже, в нашому розпорядженні довгі смуги плівки ПВХ – які в сукупності і будуть утворювати полотно. Викроїти його потрібно в точній відповідності з розмірами кімнати (необхідно врахувати всі ключові особливості). Відзначимо, що кресленням буде займатися професійний технолог від компанії виробника натяжних стель – тут, власне і буде відображатися вся форма.  Яка головна причина залучення професіонала? Тут колосальна кількість тонкощів – їх потрібно враховувати на кожному окремо підготовчому і монтажному етапі. Післяпідготовки викрійки, полотно по периметру опрацюємо за допомогою спеціальної гнучкої пластини – це гарпун. Далеко прибирати її не рекомендується, адже використовувати ми її будемо і далі. Власне, це все – закінчена форма полотна і тепер потрібно тільки найретельнішим чином промити матеріал. Промили? Складаємо його, обов’язково використовуючи прокладки між шарами. Плівку пакуємо в кілька шарів.

Отже, описане вище стосується лише підготовчих операцій – це проводить фірма перед тим, як вона передасть установника готовий до монтажу товар.

Тепер звертаємо увагу на сам монтаж натяжних стель – порядок монтажу в приміщенні, позбавленому йдуть в стелю труб. Правда, складність таки присутній – люстра, підвішена посеред стелі.

Одна з найцікавіших операцій – це монтаж люстри. Перше, що нам потрібно зробити – готувати спеціальні, підсилювальні кільця (матеріал пластик з товщиною в 3-4 мм. Чому пластик? Він містить в собі міцність і легкість).

Процес включає досить велика кількість операцій – зрозуміти його повністю можуть лише ті, що вміють практичний досвід роботи з будівельними матеріалами. А так же ті, що мають досвід проведення робіт з будівництва. По периметру стін (приміщення в цілому) кріпиться багет – звичайний профіль з пластику або з алюмінію. Саме за нього ми, внаслідок, за допомогою горезвісного гарпуна, зачепимо стельове полотно. Форми профілів у виробників мають і ключові відмінності, але так само і схожі риси.

Ви пам’ятаєте те, що в результаті проведення ремонтних операцій стелю був підданий термічній обробці тепловою гарматою. Рівень, до якого допускається прогрів полотна, може визначити лише монтажник зі стажем і досвідом.

Поделись с друзьями:

Залишити відповідь