fbpx

Освітлення стель

11 Бер by admin

Освітлення стель

Натяжні стелі і освітлення від «Брітон»

Натяжні стелі – не тільки практичне і красиве оздоблення вашого будинку, але і в той же час – це широкий простір для втілення найоригінальніших дизайнерських ідей. Зокрема і стосуються декоративного освітлення. Наша компанія з багаторічним досвідом установки натяжних стель «Брітон», тепер може уявити для своїх клієнтів нову послугу – встановлення точкових світильників. Тобто тепер ви можете замовити відразу весь комплекс робіт по обробці натяжної стелі. Це не тільки вигідно матеріально, а й більш надійно, оскільки компанія «Брітон» надає гарантію як на натяжні стелі, так і на освітлювальні системи.

Якщо у вас квартира-студія,  за допомогою освітлення можна вдало відокремити окремі зони: скажімо робочу частину, спальню або кухню, а встановивши світлодіодну стрічку по периметру, легко створити відчуття невагомості вашої стелі. А ще точкові світильники – це ідеальний дизайнерський компонент якщо мрієте мати світлову композицію над головою.

Компанія «Брітон» є флагманом в Західній Україні по установці і виготовлення пластикових вікон. Цій команді професіоналів без остраху довіряють найскладніші монтажні роботи: багаторівневі стелі, невагомі стелі, глянцеві або матові, і навіть зоряне небо. А тепер компанія має в своєму арсеналі і все необхідне для освітлення сучасного будинку, квартири або офісного приміщення.

Компанія «Брітон» співпрацює з провідними виробниками та постачальниками світловий продукції. Товари відповідають всім вимогам європейських і українських стандартів. Кожна одиниця продукції проходить ретельне тестування в спеціальних лабораторіях, отримує незалежне підтвердження якості та безпеки у використанні. Для вас: декоративне точкове освітлення, вбудовані світильники, світлодіодна продукція. До слова, компанія «Брітон» ретельно відстежує сучасні тенденції в області освітлення, тому пропонує для вас найбільш сучасні досягнення.

Компанія «Брітон» не зупиняється на досягнутому. Тут постійно розширюють асортимент пропозицій і товарів. Дбають про інтереси своїх клієнтів і їх естетичне задоволення від виконаних робіт. От скажімо, монтаж натяжної стелі – справа хоч і швидке, але вимагає ретельної підготовки, точних вимірів, узгодження з клієнтом, підбір матеріалів та відповідального ставлення до роботи самих майстрів. Саме тому компанія гарантує не тільки якість комплектуючих, але і ручається за своїх працівників.

Злагоджений колектив професіоналів з багаторічним досвідом, який в змозі втілити в життя найсміливіші дизайнерські фантазії. Натяжні стелі і точкове освітлення від Брітон – це сучасне, зручне і практичне рішення для будь-якого приміщення і інтер’єру. Будьте впевнені, співпрацюючи з «Брітон» – ви завжди у виграші.

Поделись с друзьями:

Залишити відповідь