7 помилок при замовленні натяжної стелі

натяжной потолок от производителя Натяжна стеля від виробника, натяжні стелі і комплектуючі, доставка по Україні монтаж у Хмельницькому

Натяжна стеля, в наш час – один з найбільш поширених способів обробки приміщень, як вдома, так і в офісах.

При замовленні цієї роботи обиватель, трапляється, робить помилки, які потім виливаються в додаткові витрати по переробці стелі, витрачає додатковий час, та й свої нерви теж.

Пропоную розглянути сім найпоширеніших помилок при замовленні натяжної стелі.

1. Господар помешкання взагалі не замовляє роботу, вважаючи за краще зробити все сам. Не спорю, є рукаті хлопці в нашій країні, які і машину лагодять, і баньку будують. Але, при уявній простоті – в інтернеті купа інструкцій на цю тему, включаючи відео, дана робота все ж вимагає специфічної вправності. Вади можуть проявитися не відразу. Начебто спочатку все рівно, без складок, а через деякий час стеля провисає.

2. Вибір установника. Господар вирішив заощадити на дешевих працівників. Тут, як і в самостійній установці, легко потрапити на неякісну роботу, виконану дилетантами, яких потім і не знайти буде, якщо що. Навіть якщо Ви знайдете, де гарантія, що Ви змусите їх переробити. Запитають у Вас: де договір? Чек? Так ми взагалі Вас не знаємо! Звичайно є і приватники, які вміють якісно працювати, але нехай їх, хоча б, знайомі порекомендують, у яких вони працювали і щоб ці знайомі залишилися задоволені.

Досвідчені фірми з гордістю покажуть Вам портфоліо з виконаними роботами, адже стеля – це не завжди просто рівне полотно з чотирма кутами. Тут можна зустріти дуже красиві роботи, якими замилуєшся.

У хорошої фірми обов’язково є сертифікати, які вони без коливань нададуть, а якщо Ви відвідаєте їх офіс – вони будуть розташовані на видному місці, як на дошці пошани.

До того ж, серйозна фірма, в наш час, обов’язково має сайт, де буде інформація про досвід на ринку, відгуки. До речі, про відгуки, на сайті вони частіше позитивні. Коли фірма «не дуже» – бувають активісти, які пишуть скарги на інших ресурсах – створюють групи в соц мережах, наприклад. Якщо такої інформації в мережі знайти не вдається, тим краще.

Гарантія – коли установник впевнений в собі і своєму матеріалі – він без сумнівів надасть гарантію, буває навіть довічна.

3. Система кріплення. Спілкуючись з фахівцем уточніть, як буде закріплений Ваш стеля. Справа в тому, що деякі намагаються здешевити стелю за рахунок профілю. Кращий варіант – алюмінієвий. Всякий там пластик менш міцний і не досить надійно тримає полотно. Ще, буває що приватник, бажаючи спростити роботу, замість гарпунного гака, для утримування полотна в профілі, використовує дерев’яний клин. Так можна порвати полотно. Дерево, з часом, розсихається і може просто випасти.

4. Не погоджуйтеся на дешеві матеріали для натяжної стелі. Матеріал може бути дешевше за рахунок товщини, значить він буде і менш міцний. Буває на стільки тонке полотно, що воно просвічує і крізь нього видно, що над стелею. Інший мінус дешевки – токсичність, навіть якщо немає неприємного запаху. Втім і противно пахнуть стелі теж зустрічаються.

5. Хотілося б ще згадати про вибір кольору натяжної стелі. Не варто намагатися підігнати його під шпалери. Навпаки, контраст вбереже Вашу кімнату від однотонного зневіри, не забувайте, що Вам в цій кімнаті багато років жити, або працювати.

У кімнатах з великою кількістю вікон, мабуть, краще вибрати матову стелю – аж надто здорово в глянсовому все відбивається.

6. Шви – це те, чого не рідко люди бояться. Не завжди можливо зробити стелю з єдиного шматка матеріалу. Коли відстань між стінами дуже велике такий натяжна стеля неодмінно провіснет. Хороші монтажники натяжної стелі можуть зробити шов практично не помітним.

7. Відразу після закінчення роботи – прийміть її. Уважно огляньте всі полотно на предмет зморшок, складок, провисання. Пройдіть поглядом уздовж стін. Огляд, обов’язково, проводите при хорошому освітленні. Недостатній світло може приховати вади і через деякий час, коли Ви їх роздивіться, доведеться знову викликати фахівців.