fbpx
Бригада для установки натяжних стель

Вам подобаються натяжні стелі і Ви не раз замислювалися як встановити натяжну стелю? Вам потрібна бригада для установки натяжних стель. У компанії BRIТON Ви можете оформити замовлення натяжної стелі, а наша команда професіоналів виконає Ваше замовлення швидко і якісно.

Чи можливо своїми силами монтувати натяжні стелі? Вважаю, що так – більш того, тут немає зовсім нічого складного, як багато хто вважає. Але перед тим, як ми почнемо конкретно описувати порядок дій, визначимося чи є у Вас відповідні знання та навички, плюс один-два умілих помічника, так само при установці натяжної стелі важливо мати відповідні інструменти та обладнання, а також зайвий час. Якщо вище перерахованого у Вас немає, то радимо все ж замовити бригаду з монтажу натяжних стель – це буде дешевше, швидше і якісніше!

Що ж собою являє монтаж натяжної стелі?

Отже, в нашому розпорядженні довгі смуги плівки ПВХ – які в сукупності і будуть утворювати полотно. Викроїне воно буде в точній відповідності з розмірами кімнати (будуть враховані всі ключові особливості). Відзначимо, що викрійкою буде займатися професійний технолог від компанії виробника натяжних стель – тут, власне і буде відображатися вся форма. Яка головна причина залучення професіонала? Тут колосальна кількість тонкощів – їх потрібно враховувати на підготовчому і монтажному етапі. Після викрійки, полотно по периметру опрацюємо за допомогою спеціальної гнучкої пластини – це гарпун. Далеко прибирати її не рекомендується, адже використовувати ми її будемо і далі. Власне, це все – закінчена форма полотна і тепер потрібно тільки найретельнішим чином промити матеріал. Промили? Складаємо його, обов’язково використовуючи прокладки між шарами. Плівку пакуємо в кілька шарів.

Отже, описане вище стосується лише підготовчих операцій – це проводить фірма перед тим, як вона передасть установнику готовий до монтажу товар.

Тепер звертаємо увагу на сам монтаж натяжних стель – порядок монтажу в приміщенні, позбавленому труб, які йдуть в стелю. Правда, складність таки присутній – люстра, підвішена посеред стелі.

Одна з найцікавіших операцій – це монтаж люстри. Перше, що нам потрібно зробити – приготувати спеціальні, підсилювальні кільця (матеріал пластик з товщиною в 3-4 мм. Чому пластик? Він містить в собі міцність і легкість).

Процес включає досить велику кількість операцій – зрозуміти його повністю можуть лише ті, хто мають практичний досвід роботи з будівельними матеріалами. А також ті, хто мають досвід проведення робіт з будівництва. По периметру стін (приміщення в цілому) кріпиться багет – звичайний профіль з пластику або з алюмінію. Саме за нього ми, внаслідок, за допомогою горезвісного гарпуна, зачепимо стельове полотно. Форми профілів у виробників мають і ключові відмінності, але так само і схожі риси.

В результаті проведення ремонтних операцій стелю потрібно піддати термічній обробці тепловою гарматою. Рівень, до якого допускається прогрів полотна, може визначити лише монтажник зі стажем і досвідом.

замовити бригаду для установки натяжних стель