fbpx

Про нас

Центральный офис компании Бритон .

Центральний офіс компанії Брітон.

Ласкаво просимо в компанію Briton-найкрупніше виробництво по виготовленні натяжних стель на території Західної України!

Обличчям компанії Briton є висококваліфіковані і компетентні співробітники, які відповідають найвищим професійним вимогам. Завдяки згуртованості колективу, ми досягаємо максимальних результатів. Відповідальність, якість і передові сучасні технології-фундамент нашої роботи!

Якщо Ви хочете якісно, ​​красиво і за доступною ціною створити затишок і шик у Вашій оселя – натяжні стелі виробництва компанії Briton, є найбільш прийнятним рішенням! При виробництві натяжних стель ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Наші натяжні стелі виготовляються з сертифікованої плівки ПВХ. Ми співпрацюємо з найбільшими заводами світового масштабу з виготовлення плівки полівінілхлориду. У нас Ви можете обрати:

  • дзеркальний глянсовий
  • класичний матовий
  • гладкий сатиновий
  • шовковистий перламутровий
  • глибокий металік
  • космічний галактик

будь-яку на Ваш смак натяжну стелі. Ми також пропонуємо стелі з нанесенням фотодруку, зразки малюнків Ви можете подивитися в нашому каталозі. Або ж якщо у Вас є Ваші дизайнерські фото, ми зможемо втілити в реальність всі Ваші фантазії.

 

Багаторічний досвід установки і виробництва натяжних стель, дає нам право називати себе профессіоналами. Ми з великою відповідальністю реалізуємо проекти різного ступеня складності. Власне виробництво натяжних стель нашої компанії дозволяє забезпечувати оперативне виконання замовлень (від двох днів). Наші роботи – це взаємодія фахівців і професіоналів які, уважно і акуратно відносяться до кожної поставленої задачі на всіх етапах. Правильність і чіткість дій наших фахівців дозволяє виконати монтаж на найвищому рівні.

 

Професійний, якісний монтаж і просто гарне спілкування, залишають найкраще враження, від співпраці з нашою компанією. В той час коли ми працюємо – Ви відпочиваєте!

 

Поделись с друзьями: