fbpx

Фактури й відтінки

Для виготовлення натяжних стель ми використовуємо ПВХ плівки перевірених і надійних виробників.

 

Поверхня плівки натяжної стелі доступна в 6 варіантах: глянцева, матова, сатин, перламутр, металік, галактик. Кольорова гамма полотен складається з більш ніж 100 відтінків. Висока еластичність матеріалу дозволяє створити найрізноманітніші конструкції.

 

Глянцеві натяжні стелі створюють дзеркальний ефект. Вони роблять приміщення візуально більше, м’якше (при використанні більш світлих тонів) і створюють ефект другого поверху (при використанні темних відтінків). Чим темніше колір плівки, тим більше його сила відображення. Крім цього, такі стелі підкреслюють окремі деталі в інтер’єрі.

 

Матові натяжні стелі є класичним вибором, тому що не відволікають увагу від основного інтер’єру, а лише підкреслюють його особливості. На матових натяжних стелях не буває відблисків, завдяки чому вони найбільш точно передають колір.

 

Сатинові натяжні стелі – це прекрасний варіант для будь-якого стилю оформлення приміщень. Вони відрізняються ідеальною гладкою поверхнею з легким атласним блиском. Такі стелі надають інтер’єру особливу благородство і чарівність. Гра світла впливає на зовнішній вигляд стелі. При штучному і природному світлі колір стелі виглядає по-різному.

 

Перламутрові натяжні стелі мають ефект плавної зміни відтінків. Поверхня нагадує шовк. У порівнянні з глянцевими, вони не мають такої великої відбивної здатності, але при цьому відблиски виглядають набагато красивіше. Поверхня такого натяжної стелі дуже нагадує перли.

 

Металік – наповнює стелю глибоким кольором. Він не має такої дзеркальності, як у глянцю. Підсвічування впливає на зовнішній вигляд стелі. Без підсвічування він виглядає як лаковий, але з поганим відображенням. Підсвічування надає стелі якусь зернистість. Натяжні стелі з ефектом «металік» ідеально підходять для приміщень в стилі «модерн» або «хай-тек».

 

Галактик – полотно темно-синього кольору з вкрапленнями хрому. Дуже добре підходить для монтажу системи «Зоряне Небо», частинки хрому при правильній підсвічуванні виглядають як сотні зірок в нічному небі. Використання даної фактури забезпечить ексклюзивність і неповторність вашої стелі.

Наша компанія інтенсивно працює над збільшенням асортименту фактур і відтінків, щоб надати Вам ще більше вибору в оформленні Вашого інтер’єру.

 

натяжные потолки

Поделись с друзьями: