fbpx

Про стелі

Конструкції подібні до натяжних стель, використовуються в житлових будинках вже дуже давно. Ще в Стародавньому Римі стелі драпувалися тканиною, в середньовічній Вірменії використовували просочену металом матерію, яку натягували на спеціальний каркас. В сучасному вигляді натяжні стелі з’явилися з винаходом плівки полівінілхлорид і користувалися великим успіхом в країнах Західної Європи в 60 р ХХ ст. Спочатку натяжні стелі в основному використовувалися в житлових квартирах і офісних приміщеннях. Пізніше в світі сучасних тенденцій натяжні стелі стають незамінною складовою вишуканого інтер’єру. В порівнянні зі звичайними стелями, натяжні стелі мають цілий арсенал переваг. На сьогоднішній день натяжна стеля являє собою один з найважливіших елементів дизайну Вашого інтер’єру. Ідеально рівна, водонепроникна і практичний стеля виготовляється з дуже міцною та еластичною пвх, яка проводиться по французькій технології.

 

Натяжні стелі – це сучасне зручне стильне рішення для будь-якого інтер’єру. Різноманіття фактур і відтінків дають можливість створити затишок і підкреслити стиль, висловити індивідуальність приміщення.Завдяки ефектам які має плівка, можна візуально розширити простір кімнати.

 

Крім візуальних переваг, натяжні стелі мають унікальні технічні характеристики. З часом вони не вигоряють і захищають приміщення від потопів, зручні в обслуговуванні. Полотно не змінює колір, свій зовнішній вигляд протягом багатьох років. Натяжні стелі відмінно маскують як комунікації так і дефекти основної стелі. Натяжні стелі не вбирають запахи, не конденсують випаровування, не вбирають вологу, відмінно підійдуть для ванної кімнати, сауни, басейну.

 

Натяжні стелі підходять для приміщень будь-якої конфігурації і під різними нахилом. Кріпляться натяжні стелі на відстані 3 см від Вашої стелі. Пвх плівка товщиною 0,15-0,35мм щільністю 240г / м2. Плівка пвх не відноситься до морозостійких матеріалам. При температурі нижче 0 ° С вона може ставати жорсткою, коли температура нижче -35 ° С плівка починає тріскати. При нагріванні 65 ° С плівка деформується, розтягується, але після її охолодження вона заново набуває свою попередню форму (має термопамять).

 

Установка натяжних стель – це швидкий процес, який не принесе Вам незручностей. Вам не потрібно виносити меблі та інші речі з Вашої квартири, Наші фахівці за кілька годин виконають свою роботу і Ви будете насолоджуватися новим стильним елементом Вашого інтер’єру.

 

Саме тому натяжні стелі стали невід’ємною частиною інтер’єру в різноманітних приміщеннях: будинках, квартирах, офісах, готелях, магазинах, ресторанах, розважальних центрах, саунах, басейнах, ванних кімнатах і т д.

 

Встановити натяжну стеля це перш за все означає створити шик затишок комфорт в будь-якому приміщенні. Обираючи натяжні стеля, Ви маєте можливість втілити найсміливіші дизайнерські проекти.

Поделись с друзьями: