fbpx
Натяжні стелі французького і німецького виробництва
французские натяжные потолки хмельницкий Натяжна стеля від виробника, натяжні стелі і комплектуючі, доставка по Україні монтаж у Хмельницькому

У всьому світі найбільш популярними серед всіх натяжних стель є натяжні стелі французького і німецького виробництва. Компанії Франції та Німеччини завойовували власну популярність протягом декількох десятиліть. Так, наприклад, французька компанія «Баррета» виготовила першу натяжну стелю в тисяча дев’ятсот шістдесят четвертому році. З того моменту пройшло дуже багато часу і компанія «Баррета» змогла удосконалити і розвинути своє виробництво натяжних стель у багатьох країнах світу.

Наприклад, французькі натяжні стелі ви можете зустріти в таких країнах світу, як Молдова, Україна, державах Прибалтики і багатьох інших державах. Натяжні стелі мають безліч переваг. Наприклад, матеріал, з якого виготовлені натяжні стелі володіє водонепроникними і вогнетривкими властивостями. Також при установці натяжних стель ви можете заховати всю проводку, сигналізацію, вентиляцію, звукову систему і інші конструкції під натяжну стелю.

Якщо ви є власником не дуже великого будиночка з низькими стелями, і при цьому мрієте створити особливий інтер’єр в своєму житлі, то вам просто потрібно звернутися до професіоналів своєї справи, які допоможуть вам візуально збільшити кімнату з низькими стелями.

Натяжні стелі французького і німецького виробництва

Установка натяжних стель займає досить мало часу. Більше часу займає процес зняття розмірів кімнати, ніж безпосередньо сам монтаж натяжних стель. На сьогоднішній день натяжні стелі користуються величезною популярністю серед архітекторів і дизайнерів, тому що сам матеріал дозволяє створювати велику кількість неповторних інтер’єрів і дизайнів. Унікальність натяжних стель полягає також і в тому, що при необхідності натяжні стелі можуть бути демонтовані, а потім встановлені назад без особливих зусиль. Причому полотно натяжної стелі при його установці на колишнє місце через деякий час має початковий свій вигляд.
Не менш важливо також і те, що натяжні стелі не потребують будь-якого фарбування або побілки.