Різноманітність фактури натяжних стель

Різноманітність фактури натяжних стель

Застосування натяжної стелі зараз вважається одним з найбільш вигідних способів оформлення кімнат. Різноманітність фактури натяжних стель величезна, зараз на ринку існує понад 120 кольорів плівки для натяжного полотна.

Який матеріал для натяжної стелі вибрати?

Одне з найголовніших питань, що цікавлять людей, що зважились на установку натяжної стелі, – з якого матеріалу вона буде зроблена. Це можуть бути вишукані тканинні натяжні стелі або класичні, з ПВХ-плівки. За фактурою розрізняють:

  • глянцеві натяжні стелі;
  • сатинові натяжні стелі;
  • матові натяжні стелі;
  • тканинні натяжні стелі.

Кожен із цих матеріалів має своє переваги та недоліки. Головний плюс плівки ПВХ – її низька ціна, перевагою тканинного полотна – його неперевершений зовнішній вигляд. Розрахувати вартість натяжної стелі можна спробувати самому, якщо знати суму, в яку обійдеться один квадратний метр обраного матеріалу. Звичайно, вартість установки залежить від ряду нюансів: конфігурації конструкції і компанії, що виробляє полотно. Німецька або французька модель буде коштувати трохи дорожче китайської або вітчизняної.

Якщо ви плануєте установку багаторівневої натяжної стелі, то це також може вплинути на вартість, збільшуюючи її.

Різноманітність фактури натяжних стель – одна з їх головних переваг. Як вже говорилось, плівка може бути сатинова, глянцева, матова, зустрічаються й інші версії. Колір може бути будь-яким, дизайнери створюють різні малюнки, які часто відрізняються складністю і вражають уяву.

Виручать натяжні стелі вас і в тому випадку, якщо сусіди зверху раптово влаштують потоп. Їх матеріал не пропускає вологу, може без проблем витримати багато літрів рідини, а висушити його неважко, скориставшись тепловою гарматою. Помити їх також неважко, це робиться за допомогою звичайної ганчірки.

Ще одна особливість у виробництві натяжних стель – застосування тканинного матеріалу, який містить пінополіуретанові елементи. Цікавий факт – він випускається в товстих рулонах, а для монтажу не потрібен нагрів. Коштують такі полотна трохи дорожче, не відрізняються стійкістю до дії вологи (не можна встановлювати у ванних), не можуть уберегти від затоплень водою сусідів, легше брудняться. На цьому недоліки закінчуються, і починаються плюси. Таку стелю дуже складно пошкодити через її надзвичайну міцність, її екологічність також на висоті.

Сучасна натяжна стеля – це вдалий вибір для тих людей, які вирішили зробити вдома ремонт і створити над своєю головою рівну і красиву поверхню.