fbpx

Корисна інформація

Натяжна стеля – це ідеальне рішення для того, щоб приховати нерівності або дефекти базової стелі, а також вентиляцію, електричну проводку та інші комунікації. Якщо в приміщенні підвищена вологість (басейн, ванна кімната, сауна) вам просто необхідно встановити натяжну стелю, так як вона не дає утворитись конденсату і не деформується від надмірної вологи. 

Натяжна стеля не вбирає запахи – це ще одна з переваг, для установки стель в ресторанах, барах, і кухонних зонах, вона також не пропускає воду і пил.

Якість нашої продукції полягає в гарантованому дотримання необхідних екологічних та технічних норм кінцевого продукту. Обираючи нашу компанію, ви можете бути впевнені в якості плівки, в терміні установки, сервісі роботи і довгостроковій гарантії, яку ми даємо на 15 років. Наше завдання – не продати Вам те, що у нас є! А запропонувати дійсно оптимальне рішення проблеми стелі у Вашому приміщенні.

 

Наша компанія встановлює різні натяжні стелі:

 

  • Глянцеві натяжні стелі
  • Матові натяжні стелі
  • Натяжні стелі сатин

 

У нашому асортименті представлені безшовні натяжні стелі. Ми використовуємо різні види кріплень, що дозволяє втілити в життя будь-яку Вашу фантазію за доступною ціною.

 

На відміну від інших компаній, ми маємо можливість запропонувати своїм клієнтам повний спектр продукції власного виробництва та передові технології установки натяжних стель, які існують на сьогоднішній день. Ви можете вибрати той варіант натяжної стелі, який підійде по всім Вашим вимогам!

Поделись с друзьями: