fbpx

Покупцям

Натяжні стелі компанії Briton – це дотик до розкоші! В нас унікально поєднуються висока якість полотен з індивідуальним обслуговуванням кожного клієнта! Характерним являється те що Ви купуєте стелю безпосередньо у виробника, отже, значно економите. Популярність натяжних стель росте з кожним днем, причиною цього їх ідеально рівна поверхня, привабливість зовнішнього вигляду і дуже багато інших переваг. Багаторівневі конструкції з гіпсокартону – це свого роду шедевр, однак, такого роду конструкції не підійдуть в маленькі приміщення, на відміну від натяжної стелі. Глянцева натяжна стеля навпаки має унікальну властивість – візуально збільшувати приміщення. Установка натяжних стель, не вимагає виконання підготовчих робіт.

 

Досить часто натяжні стельові конструкції монтуються в тих приміщеннях, в яких вже проживають люди. Вибір обумовлений тим, що установка таких стель не супроводжується шумом і будівельним сміттям. Необхідно тільки заздалегідь передбачити проводку електричних кабелів для створення системи освітлення.

 

Кожна людина прагне створити комфортні умови для свого проживання. Тому будь-який ремонт у обов’язковому порядку зачіпає стельову зону, до оформлення якої пред’являються особливі вимоги. Кращим рішенням буде установка натяжних стель, в які можуть вбудовуватися різні системи освітлення. Натяжна стеля це не тільки елемент інтер’єру або показник престижу, а й продукт, що володіє унікальними властивостями, він може захистити Ваше майно від протікання і додасть Вашому будинку неповторність і самобутність.

Поделись с друзьями: